www.navigare.ee eesti   english   

Teenused
Tooted
STEINER binoklid
Merebinoklid
RAAMATUD
S/Y Martha
Merebinoklid saada link   print
Mõlemad väljad peavad olema täidetud!Sinu e-mail:
Sõbra e-mail:

Optiline täiuslikkus ja konstruktsiooni vastupidavus on Steineri teinud maailma juhtivaks mereoptika valmistajaks.

Nii professionaalsed kui harrastusmeresõitjad hindavad Steineri head kujutise kvaliteeti. Optika on välja töötatud kasutamiseks nii vähese valguse tingimustes kui ka mugavas päevavalguses ja vastu pidama ränkades oludes – vee- ja udu- ja põrutuskindel.

Steineri fookussüsteemi suur sügavusteravus võimaldab selgelt näha kõike alates umbes 20 meetrist ilma ümberfokuseerimata – see on kasulik poide leidmiseks, meremärkide ja takistuste tuvastamiseks. Sügavusteravus ja Steineri ere optika toimivad eriti hästi õhtul, mil täpset kaugust on raske määrata.

Uus Commander XP uue XP optika ja hüdrofoobse NANO-kaitsega optikaga on olemasolevatest eredaimad ja tehnoloogiliselt kõige täiuslikumad merebinoklid. Kuna ka binoklis Commander V on kasutatud HD optikat, siis on mõlemad nimetatud binoklid veekindlad ja 30 aastase garantiiga.

1. Merebinoklid (8)
Optika kõrgtase ja konstruktsiooni vastupidavus on Steineri teinud maailma juhtivaks mereoptika valmistajaks. Nii professionaalsed kui harrastusmeresõitjad hindavad Steineri head kujutise kvaliteeti. Optika on välja töötatud kasutamiseks nii vähese valguse tingimustes kui ka mugavas päevavalguses ja vastu pidama ränkades oludes – vee- ja udu- ja põrutuskindel. Steineri fookussüsteemi suur sügavusteravus võimaldab Sul selgelt näha kõike alates umbes 20 meetrist ilma ümberfokuseerimata – see on kasulik poide leidmiseks, meremärkide ja takistuste tuvastamiseks. Sügavusteravus ja Steineri ere optika toimivad eriti hästi õhtul, mil täpset kaugust on raske määrata. Uus Commander XP uue XP optika ja hüdrofoobse NANO-kaitsega optikaga on olemasolevatest eredaimad ja tehnoloogiliselt kõige täiuslikumad merebinoklid. Kuna ka binoklis Commander V on kasutatud HD optikat, siis on mõlemad nimetatud binoklid veekindlad ja 30 aastase garantiiga.
NimetusSuurendusVaate laius (1000 m)Kaal (g)Garantii (a.)HindNB!
Commander V7x501151,1
Commander V kompass7x501151,0
Commander XP7x501171,0
Commander XP kompass7x501171,1
Marine 7x501061,0
Navigator 8x301170,510
Navigator Pro7x301100,6
Observer kompass7x501101,110

NAVIGARE OÜ | hillar@navigare.ee | +372 504 3417
edge team