www.navigare.ee eesti   english   

Teenused
Tooted
STEINER binoklid
Merebinoklid
RAAMATUD
S/Y Martha
STEINER binoklid saada link   print
Mõlemad väljad peavad olema täidetud!Sinu e-mail:
Sõbra e-mail:


Olgu binoklit vaja ametikohuseid täites või puhates ja reisides, linde vaadeldes, loodust jälgides, jahil käies või veesporti harrastades - võimsa ja usaldusväärse Steiner-binokliga saad paremini hakkama ja tunned rohkem põnevust! Steineri binoklid peavad vastu pikaajalisele tihedale kasutamisele – nad on vastupidava konstruktsiooniga, äärmiselt kerged, uudse disainiga ning neis on kasutatud Saksa parimat optikatehnoloogiat.

Üle maailma tuntud binoklitootjana töötab Steiner Optic pidevalt uute optikatehnoloogiate arendamisel: uudsete lahenduste hulgas on ülitugev kummiarmeering, nitrogeentäide, vastupidavus kuni 5 meetri sügavuse vee rõhule, ülitäpne läätsede töötlus. Esimesena integreeriti Steineri binoklitesse kompass. Tipptehnoloogia ja täpistootmise taset iseloomustab fakt, et paljud Steineri binoklid testitakse US armees.

Binokli valimisel mõtle järele:
1. milleks hakkad binoklit kasutama- linnuvaatluseks, meresõidul, vibu laskmisel, laagrielus, jahil, matkates, korrakaitses, armees, avamerekalastamisel, puhkusel või sportimisel?
2. millistes valgustingimustes hakkad peamiselt binoklit kasutama - äärmiselt väheses valguses, rasketes valgustingimustes (ere päike ja palju varje), heades valgustingimustes?
3. mis järgmistest kriteeriumitest on sulle kõige tähtsam – maksimaalne nähtavus, kerge kaal, maksimaalne vastupidavus, madal hind?

Sõltuvalt mudelist on Steineri binoklitel 10 või 30 aastane garantii. Probleemide korral palume võtta ühendust müüjaga meiliaadressil mail@navigare.ee . Ühtlasi olgu meenutatud, et garantii ei kehti binokli välisosade kulumise osas. 

 

Navigare OÜ on Steiner binoklite ametlik esindaja Eestis.

Garantii
NAVIGARE OÜ | hillar@navigare.ee | +372 504 3417
edge team